سوالات متداول

ثبت سفارش

پرداخت وجه خرید اینترنتی از جیمزل، فقط از طریق درگاه بانکی صورت می‌گیرد. پرداخت وجه از طریق مراجعه حضوری یا پرداخت در درب منزل، امکان‌پذیر نیست.

بله؛ خرید و ثبت سفارش از فروشگاه جیمزل، فقط برای اعضای سایت امکان‌پذیر است. با عضویت در سایت، ضمن ایجاد حساب کاربری شخصی، می‌توانیم از طریق برقراری ارتباط مؤثر با شما خریداران گرامی، خدمات بهتری را خدمتتان ارائه دهیم. به طور کلی، عضویت در سایت، شرط لازم برای خرید از هر فروشگاه معتبر  اینترنتی است.

بله؛ جیمزل با هدف افزایش رضایتمندی شما همراهان گرامی، امکان خرید حضوری را نیز برایتان مقدور ساخته است. شما می‌توانید در صورت تمایل، با مراجعه به فروشگاه جیمزل، نسبت به خرید حضوری کالاهای موردنیازتان اقدام فرمایید.

ارسال سفارش

تعیین زمان تحویل کالا از سوی مشتریان گرامی، امکان‌پذیر نیست. ارسال محصولات خریداری‌شده با توجه به فرایند مدیریت سفارش‌ها انجام می‌شود و به همین دلیل، زمان تحویل کالا به خریداران، می‌تواند متغیر باشد. با این حال، کلیه اقلام خریداری شده از فروشگاه جیمزل، حداکثر بعد از پنج روز کاری، به دست خریداران محترم خواهد رسید.

محصولاتی که شما مشتریان عزیز به‌صورت اینترنتی از فروشگاه جیمزل می‌خرید، فقط از طریق پست برایتان ارسال می‌شود.

همان‌طور که کمی قبل‌تر هم اشاره کردیم، زمان تحویل کالا به مشتری با توجه به بعضی عوامل، می‌تواند متغیر باشد. بااین‌حال، کلیه اقلام خریداری‌شده از فروشگاه جیمزل، حداکثر بعد از پنج روز کاری، به دست خریداران محترم خواهد رسید.

پیگیری سفارش‌های ثبت‌شده برای خرید محصول از فروشگاه جیمزل، به دو شکل امکان‌پذیر است. ازآنجاکه ارسال محصولات فقط از طریق پست انجام می‌شود، می‌توانید با استفاده از کد ره‌گیریِ ثبت‌شده در سامانه پست، وضعیت سفارش خریدتان را پیگیری نمایید.

راه دوم برای پیگیری سفارش این است که مستقیماً با پشتیبانی جیمزل تماس بگیرید تا همکاران ما شما را از آخرین وضعیت سفارشتان مطلع کنند.

خدمات پس از فروش

ممکن است به هر دلیلی مثل ویژگی‌های ظاهری، محصول خریداری‌شده، نظرتان را جلب نکند و تصمیم به بازگشت سفارش بگیرید. در این صورت، شرط اصلی برای انجام این کار، سلامت کالاست.

بستن
مقایسه
0
    0
    سبد خربد
    سبد خربد خالی استبازگشت به فروشگاه